Těleso točílas

Členové

Nejeborr Mikrofon
(Dan Černý)

Přestal bouchat do kyblíčků, protože mu narostly další dvě ruce, se kterými neumí koordinovat svůj pohyb. Začal raději zpívat, aby tak zahnal chmury, které mu čtyři ruce způsobují.

Kaldofón Fón Oldafíhafón
(Honza Judl)

Řvoun Kalda je šlechtického původu, kdyby ještě existovalo Rakousko-Uhersko, byl by na 95% jeho císařem, nyní však žije z přídavků na své děti.

Hellmut Klüschke
(Pepa Vojáček)

Menedžující kytarista amatér (na profi úrovni), mongolský pastevec koz, vášnivý turista v autobusech a bratr Indyho, který mu občas půjčuje na struny, i když si to nemůže dovolit.

Masslund Mässlund
(Standa Jarolímek)

Sólolitový kytarista Masslo je švédský bezdomovec, několikanásobný vítěz soutěže ve skocích na lyžích, nazvané „skoč si pro pivo“. Na tuto soutěž se rád vrací, i když už ho poráží alkoholici z jiných zemí.

Indy Will Kulhoun
(Péťa Vojáček)

Bubenické eso, které kdysi v tělese působilo jako sólolitový kytarista. Paličky jsou ale levnější než struny, proto stát se bubeníkem byla jasná volba. Hraje hezky…

Basil Basilijevič Pacjuchin
(Honza Fuchs)

Svou první baskytaru značky Leninbass dostal od paní vychovatelky v kroužku Mladý komunista v malém běloruském městečku Vejcovodka. Když dospěl, prozřel a stal se dobrovolným politickým vězněm. V současnosti člen několika pravicových a pár levicových stran, živí se jako osoba nesamostatně výdělečně činná.

© 2023 Točílas & Masslund.